Červen 2009

Clique Girlz

11. června 2009 v 20:37 | oki-holky/*-+ |  **CeLebRity**

Clique Girlz


Datum založení:
2004
Členové:
Clique Girlz je dívčí skupina, která byla založena v roce 2004 a pochází z amerického New Jersey. Destinee a Paris se setkali s Ariel na vodních fontánách ve škole v jejich rodném městě v roce 2003. Objevili se na Backstreet Boys koncertě, Howie D, se jich zeptal jestli by chtěl otevřít show a začal je brát na více schůzek, kde potkaly další lidi. Na začátku roku 2007 odešli do Hollywoodu. Před utkáním basketbalové ligy si zazpívali státní hymnu před 70 000 diváky v Japonsku. Všechny holky hrají hudební nástroje. Destinee hraje na kytaru, Paris hraje na klavír a všechny tři hrály na housle.
Věk: 14 Datum narození: 16. 06. 1994 Znamení: Blíženci Členka skupiny: Clique Girlz
Věk: 12 Datum narození: 9. 01. 1996 Znamení: Kozoroh Členka skupiny: Clique Girlz
Věk: 14 Datum narození: 27. 07. 1994 Znamení: Lev Členka skupiny: Clique Girlz
Pálí ti to??

11. června 2009 v 20:35 | denda

Pálí ti to?


Otec Moniky má pět dcer: -Lolu -Lalu -Lulu -Lelu -??? Otázka: Jak se jmenuje pátá dcera? . .

Äloha from Hell

11. června 2009 v 20:23 | oki-holky/-*-/+,ů§ú.ů |  **CeLebRity**

Aloha from Hell

Aloha from hell


Vivien Eileen Bauernschmidt (zpěv)
Felix Keith (bicí)
Max Forman (baskytara)
Andreas Gerhard (kytara)
zobraz všechny členyMoritz Keith (kytara)Německá Rocková skupina!
Aloha From Hell je petičlená kapela z velké oblasti Aschaffenburg. V roce 2007 vyhrála kapela BRAVO Bandnewcomer 2007, a dostali smlouvu na natočení desky s SONY BMG.
Jejich prvním živím vystoupením, před velmi početně zaplněnou halou, se stalo BRAVO SuperShow 2008, kde představili svůj velmi úspěšný hit "DON'T GIMME THAT".
Za nedlouho se objevily první fankluby, jako např. ve Španělsku, Francii a samozřejmě v Německu.Později jde singl "Don't Gimme That" do prodeje.Video k zmiňovanému songu bylo točeno v Berlíně.
V současné době dělají na svém prvním albu, který nese název "No More Days To Waste"Miley Cyrus

11. června 2009 v 20:21 | oki-holky*/*!,.- |  **CeLebRity**

Miley Cyrus

29. ledna 2009 v 12:21 | *CeLeBRiTy*
Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 16
Datum narození: 23. 11. 1992
Místo narození: Nashville, Tennessee, USA
Znamení: Střelec

Protože je Miley Cyrus ještě velmi mladá, její životopis zatím na moc stran nevydá. I tak toho ale stihla za 16 let zažít tolik, co jiný smrtelník za celý život. Miley se narodila 23. listopadu 1992 matce Leticii a otci Billy Rayovi ve městě Franklin, které leží v americkém státě Tennessee. Její občanské jméno je Destiny Hope Cyrus, Miley se jí říká jednoduše proto, že se v dětství neustále usmívala (smiley = smíšek). Zpěvačka pochází z rozvětvené rodiny, má celkem pět sourozenců, z toho tři bratry a dvě sestry, kteří jsou její stálou oporou - na fotografiích od amerických novinářů jí často můžete vidět na společných rodinných večeřích nebo nákupech. Miley Cyrus se svou kariérou začínala postupně, nejprve vystupovala v nejrůznějších reklamách, později přidala vedlejší role v seriálu Doc nebo filmu Big Fish od známého režiséra Tima Burtona. Její kariéra ale začala opravdu nabírat na obrátkách až konkurzem na hlavní roli v seríálovém muzikálu Hannah Montana, za kterým stojí studio Disney. Miley mezi ostatními účastnicemi vynikla a roli bez problému získala, díky tomu tak má v dnešní době za sebou natočené již tři řady seriálu. Svou pěveckou kariéru Miley odstartovala v roce 2006 právě soundtrackem z tohoto seriálu a poté následoval ještě druhý soundtrack s podtitulem "Poznej Miley Cyrus". Své debutové CD pod jménem Miley Cyrus, které už nemělo s Hannou Montanou nic společného, vydala ale až roku 2008 a svým úvodním singlem 7 Things začala v hitparádách konečně bodovat pod svým vlastním jméne